facebook instagram youtube

Folkie Projekt

Folkie je komunita nezávislých pesničkárov z krajín Vyšehradskej štvorky. Prostredníctvom youtube kanálu a koncertov poskytuje priestor pre prezentáciu pôvodnej pesničkárskej tvorby a zvyšuje povedomie o tomto umeleckom smere.

folkie sessionse

Folkie Sessions

Pre každého pesničkára natočíme jednu alebo dve live sessions, ktoré publikujeme na youtube kanály. Session je nahratá na jeden mikrofón a nafilmovaná na jeden záber.


Sessions
folkie live

Folkie Live

V spolupráci s nadáciami a komunitami z oblasti ekológie, fotografie a mestskej kultúry organizujeme živé koncerty. Program tvoria vystúpenia stálych členov projektu Folkie.


Koncerty
folkie records

Folkie Records

Naše sny sú veľké. Vydavateľská činnosť pre nás znamená mílnik na našej dlhej ceste. V budúcnosti by sme chceli vydávať kompilácie a sólové albumy jednotlivých pesničkárov.


Vydavateľstvo

Chceš nás podporiť?

folkie organic merch

Naturálne a pohodlné veci z organickej bavlny

Pre fanúšikov Folkie sme pripravili kolekciu tričiek a doplnkov vyrobených zo 100% organickej bavlny. Ak máte záujem podporiť náš projekt kúpou jedného z produktov, jednoducho nakupujte.

Nakupuj

folkie sampler

Kompilácia z vydavateľstva Folkie Records

Prvý rok máme úspešne za sebou. Ako štart do toho ďalšieho sme pre vás pripravili kompiláciu tých najlepších živých nahrávok členov našej komunity. Folkie Sampler je zároveň prvou lastovičkou vydavateľstva Folkie Records.

Vypočuj si

folkie sessions

Staň sa fanúšikom nášho youtube kanálu

V pravidelných intervaloch publikujeme nové videá s novými interpretmi. Chceš ostať v dianí? Stačí stlačiť červené tlačítko "subscribe" pod videom. Na email ti bude chodiť upozornenie o pridaní nových videí.

Sleduj